Znieczulenie komputerowe

W naszej klinice stomatologicznej KARO-DENT w Oleśnicy na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję pacjenta – zarówno z efektów leczenia, jak i sposobu, w jaki zostało ono przeprowadzone. Zależy nam na tym, aby podczas zabiegów stomatologicznych, nasi pacjenci czuli się pewnie i komfortowo. Dlatego też oferujemy nowoczesne znieczulenie komputerowe, które jest w stanie skutecznie rozprawić się z lękiem przed dentystą.

Nowoczesny system komputerowy poprzez specjalny mikroprocesor, jest w stanie precyzyjnie kontrolować siłę oraz ilość podawanego środka znieczulającego. Dzięki temu eliminuje się zjawisko rozpierania tkanek, które często towarzyszy w trakcie tradycyjnego aplikowania znieczulenia za pomocą strzykawki. Pacjent może więc uniknąć odrętwienia warg i języka, a także problemów z mową, jak i mimiką.

Znieczulanie komputerowe stanowi bezbolesną, bezpieczną i dokładną metodę znieczulenia miejscowego stosowanego w gabinetach stomatologicznych. Pacjent może liczyć na delikatną i komfortową aplikację środka znieczulającego. Nowoczesny system monitoruje wszystkie parametry, a następnie zarówno wizualnie, jak i dźwiękowo kieruje całym procesem. W efekcie eliminuje się ryzyko zbyt szybkiego podawania znieczulenia.

Znieczulenie komputerowe jest stosowane w stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji, w protetyce, w chirurgii stomatologicznej, implantologii czy stomatologii dziecięcej. Szczególną rolę odgrywa podczas przeprowadzania zabiegów u najmłodszych pacjentów. Warto bowiem mieć na uwadze, że bezbolesność procedury często decyduje o tym, czy dziecko będzie współpracowało ze stomatologiem, ale także, czy jako dorosła osoba, zadba o regularne wizyty kontrolne, które mają niebagatelne znaczenie dla zdrowia jamy ustnej, jak i całego organizmu.

Znieczulenie komputerowe stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które odczuwają lęk przed wizytą u stomatologa oraz stresują się samym ukłuciem igły. To także nieoceniona pomoc w przypadku najmłodszych pacjentów, którzy niekoniecznie chcą współpracować z lekarzem. Bezbolesne znieczulenie komputerowe to również najlepsza opcja dla osób, które chcą uniknąć efektu odrętwienia twarzy po wykonanym zabiegu stomatologicznym.

Zapraszamy do naszego centrum stomatologicznego w Oleśnicy, gdzie dzięki zastosowaniu nowoczesnego znieczulenia komputerowego, jesteśmy w stanie zapewnić pacjentom najwyższy poziom komfortu podczas zabiegów dentystycznych.

Sprawdź więcej usług