Wybielanie systemem Beyond Polus Advanced

Piękny, śnieżnobiały uśmiech jest marzeniem zdecydowanej większości osób. Warto wiedzieć, że istnieją metody, dzięki którym w bezpieczny i szybki sposób, marzenie to może przeistoczyć się w rzeczywistość. Dbając o potrzeby naszych pacjentów, wyposażaliśmy klinikę stomatologiczną w Oleśnicy w jedno z najnowocześniejszych oraz uznawanych za najlepsze na rynku, urządzenie do wybielania zębów Beyond Polus Advanced.

Wybielanie zębów systemem Beyond Polus Advanced jest całkowicie bezpieczne dla pacjenta, jako że w żaden sposób nie uszkadza struktury zębów. Cały proces odbywa się poprzez utlenienie się przebarwień za pomocą specjalnego żelu, który w dalszej kolejności zostaje aktywowany przy zastosowaniu światła akceleratora Beyond Polus Advanced. Już po jednej wizycie uzyskujemy rewelacyjny efekt znacznie bielszych zębów.

Wybielanie zębów systemem Beyond Polus Advanced sprawdza się w szczególności w przypadku osób posiadających przebarwienia spowodowane spożywaniem kolorowych pokarmów i napojów, takich jak kawa czy herbata, a także u osób w starszym wieku kiedy to szkliwo ulega ściemnieniu. Urządzenie umożliwia zarówno wybielanie pojedynczych zębów, jak i całych łuków zębowych.

Rezultaty zabiegu wybielającego zęby są z reguły oszałamiające dla pacjentów naszej kliniki  dentystycznej. Natomiast efekty w dużej mierze zależą od rodzaju oraz zaawansowania przebarwień. Najczęściej możemy spodziewać się zmiany koloru od dwóch do ośmiu odcieni podczas jednej wizyty w gabinecie stomatologicznym. To, jak długo będziemy cieszyć się spektakularnym efektem jest powiązane przede wszystkim ze stosowaną dietą, stylem życia, a także nawykami higienicznymi. Efekty mogą się jednak utrzymać przez kilka lat.

System Beyond Polus Advanced zapewnia 100% bezpieczeństwo. Urządzenie posiada zaawansowany system filtracji światła, dzięki czemu nie wydziela ciepła ani promieniowana UV. Co więcej, do minimum zostaje obniżone ryzyko nadwrażliwości zębów zarówno w trakcie leczenia, jak i po jego zakończeniu. Wybielanie zębów jest więc w pełni bezpieczne, jak i komfortowe.

Kiedy wybielać zęby?

Przede wszystkim wówczas, gdy pojawią się na nich przebarwienia. Mogą one wystąpić na skutek częstego picia kawy, herbaty, czerwonego wina, a także palenia papierosów. Zmiana koloru zębów może również wynikać z przyjmowania określonych leków. Przebarwienia na zębach mogą też pojawić się pod wpływem urazu, choroby czy czynników wrodzonych.

Dlaczego warto wybielać zęby?

Wybielanie zębów pozwala pozbyć się wszelkich przebarwień – zarówno tych, które były obecne od czasu wyrżnięcia zęba, jak i takich, które pojawiły się z wiekiem. Piękny, biały uśmiech, który jest efektem zabiegu sprawia, że pacjenci czują się znacznie lepiej, rośnie ich pewność siebie oraz poczucie własnej wartości. Białe zęby to także młodszy wygląd oraz znaczna pomoc w wywarciu dobrego wrażenia podczas nawiązywania nowych znajomości biznesowych, jak i osobistych.

Jak dbać o zęby po wybielaniu?

Dobry stomatolog z Oleśnicy szczegółowo wyjaśni, w jaki sposób należy dbać o zęby po zabiegu wybielania. Najczęściej zaleca się stosowanie tzw. białej diety przez ok. 2 tygodnie. W tym czasie należy spożywać jedynie jasne produkty, takie jak ryż, kalafior, kapusta, białe makarony czy mleko. Należy wówczas unikać słodkich napojów, a także takich przypraw, jak kurkuma czy curry. Co więcej, również w dłuższej perspektywie, warto jest starannie dbać o wybielane zęby, aby móc jak najdłużej cieszyć się z metamorfozy. W tym celu można korzystać ze słomki podczas picia herbaty lub kawy lub popijać je wodą, a także ograniczyć produkty, które w szczególności wpływają niekorzystnie na kolor zębów. Po ich spożyciu warto jest jak najszybciej przepłukać zęby wodą.

Zapraszamy do naszej kliniki stomatologicznej w Oleśnicy, gdzie oferujemy profesjonalne wybielanie zębów z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń. Teraz i Ty możesz spełnić marzenie o śnieżnobiałym uśmiechu!

Sprawdź więcej usług