Bezwiertłowe leczenie próchnicy i przebarwień

Dbając o komfort pacjentów, w naszej klinice stomatologicznej w Oleśnicy oferujemy bezwiertłowe leczenie próchnicy oraz przebarwień. Taka metoda przeprowadzania zabiegu pozwala w delikatny sposób leczyć zmiany powstałe na trudno dostępnych powierzchniach, bez zbędnej utraty zdrowych tkanek.

Bezwiertłowe leczenie próchnicy nie wymaga stosowania znieczulenia. Należy jednak pamiętać o tym, że wybór tego rodzaju metody jest możliwy w początkowych stadiach rozwoju choroby. Technikę tą można umiejscowić pomiędzy profilaktyką, a stosowaniem uzupełnień kompozytowych. Stosowana jest wówczas, gdy zmiany nie przekraczają jednej trzeciej głębokości zębiny.

Dzięki takiemu rozwiązaniu można zatrzymać wczesną próchnicę, przy jednoczesnym zachowaniu tkanek zęba. Niewątpliwą korzyścią dla pacjenta jest brak konieczności stosowania znieczulenia. Co więcej, bezwiertłowe leczenie przebarwień pozwala pozbyć się białych plam na zębach, a także odtworzyć ich naturalny kolor. Wszystkie te czynności sprawiają, że zęby stają się zdrowsze i mocniejsze, a także nabierają estetycznego wyglądu.

W naszym centrum stomatologicznym KARO-DENT stosujemy najnowocześniejszy sprzęt, opracowany przez renomowanych producentów, cieszących się uznaniem na całym świecie. Bezwiertłowe leczenie próchnicy i przebarwień stanowi bezpieczny i skuteczny zabieg, który pozwoli przedłużyć żywotność zębów.

Sprawdź więcej usług